Witamy na oficjalnej stronie MGKS ZAMET Przemków
Mgks Zamet Przemków 2:1 Kuźnia Jawor

Bardzo wartościowy sparing, czwarto ligowa Kuźnia postawiła nam trudne warunki, nie tyle piłkarskie, co boiskowe. Płyta była ciężka i bardzo i mokra. W pierwszych 20 minutach kontrolowaliśmy poczynania boiskowe, w dalszej części pierwszej połowy Jawor nieznacznie uzyskał przewagę. Do przerwy wynik 1:1.
Po przerwie zespół nasz zaczął lepiej realizować założenia taktyczne, wynikiem tego była strzelona druga bramka. Końcówka meczu należała jednak do nas, wyglądaliśmy lepiej fizycznie niż Jawor. Zdaję sobie sprawę, że to jest część okresu przygotowawczego i zespół jeszcze nie czuje świeżości….Mam nadzieje że drużyna wyciąga wnioski z każdego sparingu, aby dążyć ku lepszemu….. Bramki: Sykuła oraz Oruba. Skład: Kuźmiak, Dryja, Urbaniak, Rośmiarek, Kraska, Kawecki, Drzazga, Niegot, Pilarek, Sykuła, Krawczyk. Ponad to grali: Kraska Grzegorz, Kleszewnik, Oruba, Sołtysik, Kucharewicz . Grzegorz Karmelita