Witamy na oficjalnej stronie MGKS ZAMET Przemków

Mgks Zamet Przemków 2-1 Pogoń Przyborów

Pogoń Przyborów okazał się godnym przeciwnikiem w meczu sparingowym. Pierwsze minuty pokazały że Zamet po ostatniej porażce z Rudną, chciał dobrze wypaść i od razu mocno zaatakował. Gospodarze stworzyli kilka dogodnych sytuacji lecz bramka gości była jak by zaczarowana i jak na złość to jednak Przyborów uzyskał prowadzenie .Goście mocno cofnięci, skutecznie się bronili, a Przemków starał się prowadzić grę atakiem pozycyjnym, co nie jest łatwym elementem gry. Gospodarze doprowadzili jednak do remisu i pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1. w drugiej połowie ” zrobił ” się mecz, Zamet jeszcze mocniej zaatakował lecz dobra dyspozycja bramkarza gości pokazała że będzie ciężko strzelić zwycięskiego gola. W 76 minucie po ładnej i składnej akcji przemkowianie obejmują prowadzenie i nie oddają już do końca (2:1).
Trener: Nie spodziewałem się że zespół przyjezdnych postawi nam wysoko poprzeczkę. Mądra gra gości w obronie ( niska strefa) uwidoczniła mi jak trudna jest gra atakiem pozycyjnym. Było trochę nerwowości w grze mojego zespołu, ale tak jak mówiłem zawodnikom w przerwie że takie mecze o punkty też będą się zdarzać, więc apelowałem o większy spokój w grze. Martwi mnie nieskuteczność pod bramką ,ale ten element jest do poprawy i na pewno będziemy ćwiczyć aby skutecznie finalizować akcje. Cieszy wygrana, bo po tak długiej przerwie, a wygrana na pewno podniosła morale mojego zespołu.
Skład: Kuźmiak, Oruba, zawodnik testowany, Rośmiarek, Kraska, Marszalik, Drzazga, Pilarek, Marciniak, Kawecki, Sykuła. Ponad to grali: Bramkarz testowany, Sołtysik, Gembala, Kleszczewnik, Urbaniak Z., Piech.
Bramki dla Zametu: Oruba, Pilarek.