Witamy na oficjalnej stronie MGKS ZAMET Przemków
Odra Chobienia 3-5 Mgks Zamet Przemków

11.07.2020. Kolejny sparing Zamet rozegrał z Odrą Chobienia i tak jak w innych grach kontrolnych, Przemkowianie przez dobre trzydzieści minut nie mogli złapać rytmu gry. Błąd pomocnika sprawił, że Zamet stracił bramkę,następnie za faul ” wymuszony” sędzia podyktował rzut wolny co dało gospodarzom prowadzenie 2:0. W drugiej połowie odmieniony Zamet ruszył do odrabiania strat,a zespół wyglądał już na tyle dobrze, że momentami Chobienia była tylko tłem dla gości. Przyniosło to efekt bramkowy, bo Przemków zaaplikował pięć bramek. W tej części meczu jedyną akcję przeprowadziła Odra i po drobnym błędzie obrony Zamet stracił bramkę. Końcowy wynik 5:3 dla Zametu.
Trener: Zauważyłem, że w każdym sparingu pierwsze minuty gry działają na mój zespół bojaźliwie. Może to wynika z braku koncentracji ? Na pewno będziemy na ten temat rozmawiać. Cieszy mnie zwłaszcza druga połowa, gdzie  drużyna z minuty na minutę  grała coraz lepiej. Moje uwagi w szatni poskutkowały, a chłopcy wzięli sobie do serca to co założyłem i realizowali wytyczne bardzo dobrze. moja radość jest podwójna, bo mimo absencji aż sześciu sześciu zawodników ( leczą urazy), pozostali zagrali świetne zawody i pokazali że walka o pierwszy skład jest otwarta.
Skład: Kuźmiak, Sołtysik, Urbaniak, Rośmiarek, Krawiec, Kawecki, Marciniak, Kraska, Kasprzyszak, Gembala, Pilarek.ponad to zagrali : Lekhchine.
Bramki: Rośmiarek ( rzut karny), Kawecki, Pilarek ,Kuźmiak dwie.