Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-5 Mgks Zamet Przemków

Bramki: Sienkiewicz 2, Kasprzyszak, Marciniak, Marszalik

Skład: Kuźmiak, Dryja, Krawiec, Rośmiarek, Kraska, Kawecki, Kasprzyszak, Marciniak, Drzazga, Oruba,      Sienkiewicz.
Ponadto grali: Lekhchine, Kleszczewnik, Urbaniak, Marszalik

Początek pierwszej połowy należał do gospodarzy. Pierwsze 10 minut, to Grom stworzył trzy dogodne sytuacje, ale znakomita obrona bramkarza nie pozwoliła na stratę gola. Od tego momentu Zamet “wszedł” już w mecz i uzyskał przewagę, co przyniosło mu prowadzenie do przerwy 3:0. W drugiej połowie na początku były drobne kłopoty, ale nasz zespół przetrzymał napór gospodarzy i ponownie przejął inicjatywę, aplikując im kolejne dwie bramki.

Trener: Tak naprawdę, to Grom zagroził nam tylko w pierwszej połowie i to na początku, gdzie mogliśmy stracić bramkę, tak się jednak nie stało. Cieszy bardzo wygrana, ale niedosyt pozostał. Mieliśmy sporo sytuacji, w których powinny paść gole. Mam trochę pretensji do tych zawodników, którzy mieli możliwości strzałów, a których nie wykorzystali.