Witamy na oficjalnej stronie MGKS ZAMET Przemków

MGKS Zamet Przemków 1-1 Sokół Jerzmanowa

Drugi mecz u “siebie” zespół z Przemkowa potraktował poważnie, widać było ,że gospodarze są zmotywowani aby uzyskać dobry wynik przed własną publicznością. Co by nie mówić, dobra gra Zametu uwidoczniła się do trzydziestej minuty, lecz zespół z Jerzmanowej dobrze się bronił. Miejscowi mieli kilka sytuacji, ale i goście o mały włos mogli uzyskać prowadzenie. Druga połowa pokazała, zwłaszcza w pierwszych minutach, jak zespół Karmelity jest zdeterminowany. Trzy doskonałe sytuacje nie przynoszą gola, ale za chwilę to Przemków “dostaje” karnego za faul w polu karnym i Zamet uzyskuje prowadzenie. Od tego momentu zaczął się mecz, i jedni i drudzy grali odważnie. Zostało dziesięć minut do końca i Sokół ma rzut wolny na czterdziestym metrze, niby daleko, ale piłka wrzucona w pole karne i przy biernej postawie obrony wpada do bramki. Wynik końcowy 1:1

Trener: Trudny rywal, wymagający a jeżeli chodzi o stronę sportową to było wszystko : składne akcje, tempo gry, pomysłowość, zaangażowanie i walka. Nawet mogę powiedzieć że momentami zbyt twarda. Uczę zespół twardej walki, ale też uczulam żeby nie była brutalna. Prowadziliśmy 1:0 z rzutu karnego ( zasłużonego ) i byłem przekonany że wygramy ten mecz, tym bardziej że zespół nie cofnął się i nie bronił własnej bramki i jeszcze próbował szukać drugiego gola, a każda formacja grała konsekwentnie i bardzo dobrze. Nie mogę tylko pojąć, że ten element gry w obronie trenowaliśmy  w mikro cyklu, a jednak w tak łatwy sposób daliśmy sobie strzelić bramkę ku uciesze gości. Mogę powiedzieć, że bardzo chcieliśmy wygrać dla klubu, dla kibiców że tak licznie przybyli i dla samych siebie ,ale patrząc obiektywnie uważam, że remis jest sprawiedliwy. Gdybym miał użyć terminu bokserskiego to ze wskazaniem na nas. Mam zespół twardy, charakterny i wierzę w jeszcze nie jedno nasze zwycięstwo.