TERMINARZ SEZONU 2021/2022 runda jesienna:

Kolejka 1 – 14-15 sierpnia

Górnik Lubin – Zryw Kłębanowice
Płomień Radwanice – Orkan Szczedrzykowice
Czarni Rokitki – Błękitni Koskowice
Konfeks Legnica – LZS Buczyna
Zamet Przemków – Zawisza Serby
Iskra Kochlice – Orla Wąsosz
Sokół Jerzmanowa – Gwardia Białołęka
Przyszłość Prusice – KS Legnickie Pole

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia

Zryw Kłębanowice – KS Legnickie Pole
Gwardia Białołęka – Przyszłość Prusice
Orla Wąsosz – Sokół Jerzmanowa
Zawisza Serby – Iskra Kochlice
LZS Buczyna – Zamet Przemków
Błękitni Koskowice – Konfeks Legnica
Orkan Szczedrzykowice – Czarni Rokitki
Górnik Lubin – Płomień Radwanice

Kolejka 3 – 28-29 sierpnia

Płomień Radwanice – Zryw Kłębanowice
Czarni Rokitki – Górnik Lubin
Konfeks Legnica – Orkan Szczedrzykowice
Zamet Przemków – Błękitni Koskowice
Iskra Kochlice – LZS Buczyna
Sokół Jerzmanowa – Zawisza Serby
Przyszłość Prusice – Orla Wąsosz
KS Legnickie Pole – Gwardia Białołęka

Kolejka 4 – 4-5 września

Zryw Kłębanowice – Gwardia Białołęka
Orla Wąsosz – KS Legnickie Pole
Zawisza Serby – Przyszłość Prusice
LZS Buczyna – Sokół Jerzmanowa
Błękitni Koskowice – Iskra Kochlice
Orkan Szczedrzykowice – Zamet Przemków
Górnik Lubin – Konfeks Legnica
Płomień Radwanice – Czarni Rokitki

Kolejka 5 – 11-12 września

Czarni Rokitki – Zryw Kłębanowice
Konfeks Legnica – Płomień Radwanice
Zamet Przemków – Górnik Lubin
Iskra Kochlice – Orkan Szczedrzykowice
Sokół Jerzmanowa – Błękitni Koskowice
Przyszłość Prusice – LZS Buczyna
KS Legnickie Pole – Zawisza Serby
Gwardia Białołęka – Orla Wąsosz

Kolejka 6 – 18-19 września

Zryw Kłębanowice – Orla Wąsosz
Zawisza Serby – Gwardia Białołęka
LZS Buczyna – KS Legnickie Pole
Błękitni Koskowice – Przyszłość Prusice
Orkan Szczedrzykowice – Sokół Jerzmanowa
Górnik Lubin – Iskra Kochlice
Płomień Radwanice – Zamet Przemków
Czarni Rokitki – Konfeks Legnica

Kolejka 7 – 25-26 września

Konfeks Legnica – Zryw Kłębanowice
Zamet Przemków – Czarni Rokitki
Iskra Kochlice – Płomień Radwanice
Sokół Jerzmanowa – Górnik Lubin
Przyszłość Prusice – Orkan Szczedrzykowice
KS Legnickie Pole – Błękitni Koskowice
Gwardia Białołęka – LZS Buczyna
Orla Wąsosz – Zawisza Serby

Kolejka 8 – 2-3 października

Zryw Kłębanowice – Zawisza Serby
LZS Buczyna – Orla Wąsosz
Błękitni Koskowice – Gwardia Białołęka
Orkan Szczedrzykowice – KS Legnickie Pole
Górnik Lubin – Przyszłość Prusice
Płomień Radwanice – Sokół Jerzmanowa
Czarni Rokitki – Iskra Kochlice
Konfeks Legnica – Zamet Przemków

Kolejka 9 – 9-10 października

Zamet Przemków – Zryw Kłębanowice

Iskra Kochlice – Konfeks Legnica
Sokół Jerzmanowa – Czarni Rokitki
Przyszłość Prusice – Płomień Radwanice
KS Legnickie Pole – Górnik Lubin
Gwardia Białołęka – Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz – Błękitni Koskowice
Zawisza Serby – LZS Buczyna

Kolejka 10 – 16-17 października

Zryw Kłębanowice – LZS Buczyna
Błękitni Koskowice – Zawisza Serby
Orkan Szczedrzykowice – Orla Wąsosz
Górnik Lubin – Gwardia Białołęka
Płomień Radwanice – KS Legnickie Pole
Czarni Rokitki – Przyszłość Prusice
Konfeks Legnica – Sokół Jerzmanowa
Zamet Przemków – Iskra Kochlice

Kolejka 11 – 23-24 października

Iskra Kochlice – Zryw Kłębanowice
Sokół Jerzmanowa – Zamet Przemków
Przyszłość Prusice – Konfeks Legnica
KS Legnickie Pole – Czarni Rokitki
Gwardia Białołęka – Płomień Radwanice
Orla Wąsosz – Górnik Lubin
Zawisza Serby – Orkan Szczedrzykowice
LZS Buczyna – Błękitni Koskowice

Kolejka 12 – 30-31 października

Zryw Kłębanowice – Błękitni Koskowice
Orkan Szczedrzykowice – LZS Buczyna
Górnik Lubin – Zawisza Serby
Płomień Radwanice – Orla Wąsosz
Czarni Rokitki – Gwardia Białołęka
Konfeks Legnica – KS Legnickie Pole
Zamet Przemków – Przyszłość Prusice
Iskra Kochlice – Sokół Jerzmanowa

Kolejka 13 – 6-7 listopada

Sokół Jerzmanowa – Zryw Kłębanowice
Przyszłość Prusice – Iskra Kochlice
KS Legnickie Pole – Zamet Przemków
Gwardia Białołęka – Konfeks Legnica
Orla Wąsosz – Czarni Rokitki
Zawisza Serby – Płomień Radwanice
LZS Buczyna – Górnik Lubin
Błękitni Koskowice – Orkan Szczedrzykowice

Kolejka 14 – 11 listopada

Zryw Kłębanowice – Orkan Szczedrzykowice
Górnik Lubin – Błękitni Koskowice
Płomień Radwanice – LZS Buczyna
Czarni Rokitki – Zawisza Serby
Konfeks Legnica – Orla Wąsosz
Zamet Przemków – Gwardia Białołęka
Iskra Kochlice – KS Legnickie Pole
Sokół Jerzmanowa – Przyszłość Prusice

Kolejka 15 – 13-14 listopada

Przyszłość Prusice – Zryw Kłębanowice
KS Legnickie Pole – Sokół Jerzmanowa
Gwardia Białołęka – Iskra Kochlice
Orla Wąsosz – Zamet Przemków
Zawisza Serby – Konfeks Legnica
LZS Buczyna – Czarni Rokitki
Błękitni Koskowice – Płomień Radwanice
Orkan Szczedrzykowice – Górnik Lubin