You are currently viewing Nowy trener rozpoczął przygotowania

Nowy trener rozpoczął przygotowania

MGKS ZAMET Przemków po 7 tygodniach przerwy powrócił do zajęć pod wodzą nowego szkoleniowca Pana Grzegorza Karmelity. Umowa z trenerem obowiązuje 4 stycznia do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia na 12 m-cy.

Grzegorz Karmelita:
Już na pierwszych zajęciach określiłem jasno i wyraźnie, czego oczekuję od zespołu, choćby dotyczące frekwencji na treningach oraz zaangażowania. Takie sprawy warto ustalać z zespołem w celu przejrzystości, aby uniknąć konsekwencji w przypadku niedostosowania się do reguł. 
Chciałbym w okresie przygotowawczym zagrać kilka sparingów, co dałoby bardziej wyrazisty obraz zespołu. W rundzie rewanżowej najwyższym celem jest utrzymanie zespołu w lidze okręgowej oraz poprawa gry we wszystkich formacjach, a także zbudowania zespołu, któremu nie będzie obce dążenie do wygrywania. 
Po pierwszych zajęciach mogę stwierdzić, że moi zawodnicy pracują z chęcią oraz wielkim zaangażowaniem. Zdaję sobie sprawę, że o utrzymanie w lidze będzie ciężko – wszystkich rywali szanujemy lecz nie czujemy przed nimi strachu.


Więcej zdjęć w naszej galerii tutaj

Dodaj komentarz