You are currently viewing Turniej im. Jacka Adamczaka

Turniej im. Jacka Adamczaka

Trampkarze grali w Nowej Soli…

W niedzielny poranek trampkarze MGKS “Zamet” Przemków udali się do Nowej Soli aby wziąć udział w halowym turnieju piłki nożnej im. Jacka Adamczaka.
Przed turniejem dokonano podziału drużyn na grupy i los przydzielił nam takie drużyny jak: Pogoń Świebodzin, Arka Nowa Sól 2006r. i Odrę Bytom Odrzański.
W meczu otwarcie rywalizujemy z młodszą drużyną gospodarzy, obijamy poprzeczkę słupek i kilkukrotnie bramkarza, jednak piłka nie znajduje drogi do siatki. Mecz kończy się bezbramkowym remisem 0-0. W drugim naszym meczu wychodzimy naprzeciw Pogoni Świebodzin. Bliźniaczy przebieg meczu poprzedniego zakończony remisem 0-0, po tym meczu było widać u chłopaków sportową złość. Prowadzą grę, stwarzają sytuacje a piłka nie wpada do bramki. Przed nami na rozkładzie drużyna z Bytomia Odrzańskiego i świadomość, że tylko wygrana pozwoli nam mieć nadzieję na udział w dalszej fazie turnieju. Mecz kończy się zwycięstwem 2-0 po bramkach Fabiana Więckowskiego i Pawła Gębali.
Pozostaje tylko niewiadoma z którego miejsca wychodzimy z grypy, gdyż mecz pomiędzy Pogonią a Nową Solą miał dać rozstrzygnięcie…
Nic bardziej mylnego, wynik meczu 0-0 i niewiadoma przed nami kto wyjdzie z grupy, ponieważ trzy zespoły mają taką samą ilość punktów z przewagą jednej bramki dla Pogoni Świebodzin.
Decyzja organizatora, aby wyłonić drużynę z drugiego miejsca to “rzuty karne”, w których wychodzimy zwycięską ręką.

Poz. Faza grupowa: K P B Rz.k
1Pogoń Świebodzin 353-0
2Zamet Przemków352-03-2
3 Arka Nowa Sól 352-02-3
4 Odra Bytom

W fazie pucharowej trafiamy w półfinale na rewelacje rozgrywek grupy A “Korę” Niedoradz, zwycięzcę wszystkich meczy fazy grupowej. Mecz zacięty, bez odpuszczania walka o każdą piłkę do upadłego, bo przecież nagrodą jest finał! Po dwójkowej akcji na jeden kontakt Emila Szymańskiego i Pawła Gębali ten drugi trafia do bramki i skromne zwycięstwo dowozimy do końca.
W finale trafiamy na Arkę Nową Sól 2005. Pomimo kilku sytuacji strzeleckich mecz kończy się bezbramkowym remisem. Zwycięzcę wyłoni seria rzutów karnych, którą niestety przegrywamy.
Udział w turnieju kończymy na drugim miejscu nie tracąc w żadnym z pięciu meczy bramki oraz ze statuetką dla najlepszego bramkarza turnieju Kacpra Waśki oraz słodką nagrodą dla najlepszego żonglera Fabiana Więckowskiego.
Skład: Kacper Waśko, Paweł Gębala, Kacper Kasprzak, Bartosz Michta, Emil Szymański, Grzegorz Nowik, Wojciech Nowik, Dominik Nowik, Fabian Sawicki, Igor Owieczkin-Pilarek, Bartosz Kowalski, Fabian Więckowski.
Gospodarzom turnieju serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz gratulujemy super organizacji. 

Dodaj komentarz