Pogoń Góra 6-4 Mgks Zamet Przemków

Dzisiejszy mecz miał trzy fazy: bardzo dobry, dobry i do ……”niczego”. Zespół, który ma aspiracje gry w czwartej lidze nie może sobie pozwolić na trzy fazy meczowe, o których mowa wyżej.
Trener: to, co dzisiaj zobaczyłem, najpierw napawało mnie optymizmem, ale z minuty na minutę zastanawiałem się czy my gramy o najwyższe cele? Czy dalej będziemy się kotłować w tym marazmie ligi okręgowej ? Tak nie może być. Wiem, że moi zawodnicy bardzo się starają, ale też muszą zrozumieć, że gra amatorska dzisiaj nie ma racji bytu. Trzeba powoli wprowadzać “stan” profesjonalizmu, a moi chłopcy to mają, tylko muszą sobie poukładać w głowie.
Zdaję sobie sprawę, że jestem w Zamecie “nowy”, ale chcę wpoić piłkarzom, że gra na niższym poziomie nie ma sensu. Sentymenty zostawiamy daleko w tyle. Mam nadzieję, że współpraca z trenerami grup młodzieżowych zaowocuje dobrym szkoleniem.
Pogoń Góra- Zamet Przemków 6:4 Skład: Kuźmiak, Oruba, Urbaniak, Rośmiarek, Sołtysik, Marszalik, Drzazga, Sienkiewicz, Kasprzyszak, Kawecki, Pilarek. Ponadto grali: Lekhchine, Marciniak, Sykuła, Kraska, Dryja, Kleszczewnik. 
Bramki: Samobójcza, Pilarek, Kawecki, Urbaniak.

Dodaj komentarz