KONFERENCJA ON-LINE Z DOLNOŚLĄSKIM ZWIĄZKIEM PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 08.04.2021 odbyła się zdalna konferencja Przedstawicieli Ligi Okręgowej z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej. Na powyższym spotkaniu przekazano informację dotyczące wznowienia rozgrywek. Poniżej podsumowanie tego spotkania:

– jeżeli obostrzenia będą trwały do 18.04.2021 (tak jak są teraz ogłoszone) to rozgrywki zostaną wznowione w dniach 24-25.04.2021 od zaległej kolejki – MGKS Zamet Przemków zmierzy się z Kaczawą Bieniowice.

– jeżeli Rząd wprowadzi kolejne terminy z obostrzeniami, rozgrywki analogicznie będą się rozpoczynały w kolejny weekend po ogłoszonej dacie powrotu sportu w niższych ligach.

– końcową datą dla tej rundy jest 27.06.2021 i do tej daty będą rozgrywane wszystkie mecze (niezależnie czy uda się rozegrać 30 kolejek czy też nie).

– brany pod uwagę jest jeszcze wariant, aby dwie kolejki odbyły się w środku tygodnia, a więc w środę (jedna w miesiącu maju, druga w miesiącu czerwcu).

– jeżeli obostrzenia nie zostaną zniesione do końca miesiąca maja, wówczas zostanie rozegrane 5 kolejek w miesiącu czerwcu (jeden mecz w środę) i sytuacja w tabeli po tych meczach będzie ostateczną (tak zostanie uznana tabela z wynikami sportowymi za sezon 2020/2021).

– jeżeli drużyny mają zaległe mecze lub nie zagrają w wymienionych terminach, ustala się czas do 27.06.2021 na rozegranie tych meczy. Po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania spotkań.

🤍💙