You are currently viewing KLUBOWE POGADUCHY 🔥

KLUBOWE POGADUCHY 🔥

Drodzy kibice ❗

od nowego sezonu wprowadzamy nową formę, abyście byli jak najbliżej z naszym klubem ❗ Co jakiś czas ukażą się krótkie wywiady z naszymi zawodnikami. W komentarzach prosimy o wybór następnego zawodnika oraz o kilka pytań które chcecie zadać ❗
Na początek pod lupę wzięliśmy zawodnika który został wybrany przez Was jako najlepszy zawodnik rundy wiosennej minionego sezonu, a mianowicie Tomek Pilarek. Zobaczcie jak poradził sobie z naszymi pytaniami ❗

1. Witaj Tomku, miniony sezon MGKS Zamet Przemków zajął 9 miejsce w ligowej tabeli, Ty zostałeś wybrany przez kibiców najlepszym zawodnikiem rundy wiosennej, jakie są twoje odczucia odnośnie poprzedniego sezonu ?

Witam, na pewno był to ciężki sezon pełen zmian. Po zakończonej rundzie jesiennej pod wodzą trenera Grzegorza Karmelity, nastąpiła zmiana trenera i do rundy wiosennej przygotowywał nas trener Marcin Ochmański, który w krótkim czasie musiał na nowo układać nasz zespół. Początek był dosyć ciężki, ale końcówka sezonu należała do Zametu. Gdyby nie głupio stracone punkty z teoretycznie słabszymi drużynami, myślę, że spokojnie mogliśmy zakończyć ten sezon na 6-7 miejscu. Warto wspomnieć, że nie przegraliśmy żadnego meczu w rundzie wiosennej z drużynami z pierwszej piątki.

2. Wiemy już że zaczął się okres przygotowawczy do nowego Sezonu jak nastawienie przed ciężką pracą ?

Nastawienie oczywiście pozytywne, potrzebujemy lekkich wzmocnień kadrowych, ale już w tym kierunku nastąpiły działania. Mamy aż 6 sparingów, więc myślę, że trener będzie mógł przetestować nowych jak i starych zawodników na różnych pozycjach i ustawić jak najmocniejszy skład na nadchodzącą rundę, żebyśmy od początku dobrze weszli w nowy sezon.

3. Obecny Sezon w lidze okręgowej już dawno nie był w tak mocnym składzie jeśli chodzi o drużyny. Jakie cele stawia sobie MGKS Zamet Przemków na nowy sezon ?

Nie mamy ściśle określonego celu, chcemy zająć jak najlepsze miejsce w tabeli i od początku zdobywać punkty, żeby się nie martwić jak w połowie rundy znów przerwą nam rozgrywki. Liczymy również, że nasi juniorzy będą coraz częściej przebijać się do pierwszego składu i ciągnąć ten wózek, bo mamy kilku dobrze zapowiadających się młodzieżowców na których w przyszłości powinna opierać się nasza drużyna.

Dziękujemy Tomkowi za odpowiedź !

Zachęcamy drodzy kibice do wyboru kolejnego zawodnika oraz o zadanie pytań na jakie chcecie otrzymać odpowiedzi.

🤍💙