You are currently viewing KLUBOWE POGADUCHY 🔥

KLUBOWE POGADUCHY 🔥

Drodzy kibice ❗

kolejnym zawodnikiem który wziął udział w naszej akcji: “Klubowe Pogaduchy” jest Kacper Oruba. Kacper w meczu z drużyną Przyszłość Prusice (03.05.2021) doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go na jakiś czas.

Zobaczcie jak poradził sobie z naszymi pytaniami ❗

Pamiętajcie w komentarzach prosimy o wybór następnego zawodnika oraz o kilka pytań które chcecie zadać ❗

1. Witaj Kacper, wszyscy dobrze wiemy że aktualnie nie przygotowujesz się z kadrą do nowego sezonu ponieważ przechodzisz ciężką kontuzję, opowiedz Nam jak wygląda sytuacja z twoim zdrowiem ?

Witam wszystkich sympatyków Zametu, aktualnie jestem po konsultacji z ortopedą w sprawie mojego kolana i podjęliśmy wspólną decyzję o rehabilitacji która miejmy nadzieję przyniesie zamierzony efekt czyli powrót do treningów i drużyny.

2. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy nowy Sezon, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Zawisza Serby. Jaki przewidujesz wynik oraz kto strzeli dla nas bramki ?

Oczywiście nie przyjmuję innego rezultatu niż wygrana, wynik stawiam na 3:0 i strzelcem trzech bramek będzie Tomek Pilarek. któremu pozwoli to wejść dobrze w sezon.

3. Na koniec opowiedz nam o swoim hobby, jakim jest wędkarstwo ? Twoja rekordowa ryba ?

W wędkarstwo wplątał mnie mój Tato za dziecka, za co mu bardzo dziękuje 🙂. Jeżdżę na ryby w wolnej chwili, pozwala mi się to odciąć od codziennego życia i pracy. Mój rekord jak na razie to leszcz 60 cm za którymi przemierzam odrzańskie główki.
Dziękuje i zapraszam wszystkich sympatyków MGKS Zamet Przemków na nasze mecze.

Dziękujemy Kacprowi za odpowiedzi, oczywiście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz wszyscy czekamy na jego powrót na boisko !

Zachęcamy drodzy kibice do wyboru kolejnego zawodnika oraz o zadanie pytań na jakie chcecie otrzymać odpowiedzi.

🤍💙