You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

KS ZADZIOR BUCZYNA MGKS ZAMET PRZEMKÓW

Dnia 22.08.2021 roku o godzinie 15:00 MGKS Zamet Przemków rozegra swoje drugie spotkanie ligowe nowego sezonu. Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny będzie beniaminek ligi okręgowej – KS Zadzior Buczyna, który w pierwszej kolejce uległ drużynie z Legnicy wynikiem 2:4. Drużyna Marcina Ochmańskiego podrażniona ostatnią kolejką będzie chciał wyrwać przysłowiowe “3 oczka” w tym meczu. Godnym do zanotowania faktem jest to iż w drużynie KS Zadzior występuje były zawodnik UKS Huta – Wojciech Jurak 😊 do zobaczenia 🖐. Zapraszamy wszystkim kibiców oraz sympatyków do kibicowania naszej drużynie ! Poniżej obsada sędziowska tego meczu oraz statystyki przeciwnika:

Sędzia główny: Piotr Szczyrbaty
Asystent nr 1: Andrzej Bilewicz
Asystent nr 2: Mateusz Kruszyński

STATYSTYKI PRZECIWNIKA:

KS Zadzior Buczyna

Klasa Okręgowa, grupa: Legnica

Sytuacja w tabeli:

MIEJSCEMECZEPKTWYGRANEREMISYPORAŻKIBRAMKI
1210 pkt0012-4

Ostatnie 5 meczów: 


Zapraszamy do kibicowania ❗

🤍💙

Dodaj komentarz