You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

MGKS ZAMET PRZEMKÓWBŁĘKITNI KOSKOWICE

Dnia 28.08.2021 roku o godzinie 17:00 rozpocznie się 3 kolejka ligowa sezonu 2021/2022. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie beniaminek ligi okręgowej – Błękitni Koskowice, którzy od pierwszej kolejki pokazują, że nie są łatwym przeciwnikiem i chcą “coś” znaczyć w ligowej tabeli. Po dwóch pierwszych kolejkach drużyna z Koskowic zdobyła komplet punktów i strzeliła 5 bramek przy czym nie stracili żadnej. I kadra naszego zespołu, uskrzydlona ostatnim meczem będzie chciała wywalczyć 3 punkty w tym meczu. Zapraszamy wszystkim kibiców oraz sympatyków do kibicowania naszej drużynie ! Poniżej obsada sędziowska tego meczu oraz statystyki przeciwnika:

Sędzia główny: Gracjan Ertman
Asystent nr 1: Krzysztof Molek
Asystent nr 2: Paulina Anioł

STATYSTYKI PRZECIWNIKA:

Błękitni Koskowice

Klasa Okręgowa, grupa: Legnica

Sytuacja w tabeli:

MIEJSCEMECZEPKTWYGRANEREMISYPORAŻKIBRAMKI
226 pkt2005-0

Ostatnie 5 meczów: 


Zapraszamy do kibicowania ❗

🤍💙

Dodaj komentarz