You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

MGKS ZAMET PRZEMKÓW – ZZPD GÓRNIK LUBIN

Już w sobotę 11.09.2021 o godzinie 17:00 odbędzie się kolejne spotkanie w lidze okręgowej, przeciwnikiem naszej drużyny będzie ZZPD Górnik Lubin. Drużyna trenera Przemysława Cielewicza w miniony weekend co prawda zwyciężył wynikiem 6:0 (z Konfeks Legnica) lecz ten mecz został zaliczony jako walkower dla drużyny z Legnicy. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wygraną MGKS Zamet Przemków na naszym miejskim stadionie wynikiem 3:1, a strzelcami bramek byli: Daniel Frankowski, Fabian Więckowski i Damian Sykuła. Zapraszamy wszystkim kibiców oraz sympatyków do kibicowania naszej drużynie ! Poniżej obsada sędziowska tego meczu oraz statystyki przeciwnika:

Sędzia główny: Krzysztof Kuczała
Asystent nr 1: Lucjan Mróz
Asystent nr 2: Dariusz Fabijański

STATYSTYKI PRZECIWNIKA:

Górnik Lubin

Klasa Okręgowa, grupa: Legnica

Sytuacja w tabeli:

MIEJSCEMECZEPKTWYGRANEREMISYPORAŻKIBRAMKI
647 pkt2119-7

Ostatnie 5 meczów: 


Zapraszamy do kibicowania ❗

🤍💙

Dodaj komentarz