You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

KS KONFEKS LEGNICA – MGKS ZAMET PRZEMKÓW

Już w sobotę 02.10.2021 o godzinie 16:00 rozpocznie się VIII kolejka ligowych zmagań. Nasza drużyna uda się do Legnicy gdzie rozegra swój mecz wyjazdowy z KS Konfeks Legnica, który zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 pkt [ I zwycięstwo i I walkower ]. Zapraszamy gorąco do wspierania naszej drużyny. Poniżej obsada sędziowska tego meczu oraz statystyki przeciwnika:

Sędzia główny: Gracjan Ertman
Asystent nr 1: Szymon Koczorowski
Asystent nr 2: Dariusz Fabijański

STATYSTYKI PRZECIWNIKA:

KS Konfeks Legnica

Klasa Okręgowa, grupa: Legnica

Sytuacja w tabeli:

MIEJSCEMECZEPKTWYGRANEREMISYPORAŻKIBRAMKI
1176 pkt20511-17

Ostatnie 5 meczów: 


Zapraszamy do kibicowania ❗

🤍💙

Dodaj komentarz