You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

ZAPOWIEDŹ MECZU⚽

MGKS ZAMET PRZEMKÓW – ZRYW KŁĘBANOWICE

Już w sobotę 09.10.2021 o godzinie 15:00 rozpocznie się IX kolejka ligowa “Legnickiej Okręgówki”. Nasza drużyna pod wodzą nowego trenera Grzegorza Karmelity będzie podejmować drużynę z ostatniego miejsca tabeli – Zryw Kłębanowice. Drużyna gości zdobyła do tej pory również 3 punkty przy czym strzeliła 13 bramek a straciła 37. Będzie to dobra okazja do zdobycia kolejnych ligowych punktów oraz do wywalczenia dla naszych zawodników “placu” u nowego trenera. Zapraszamy gorąco do wspierania naszej drużyny. Poniżej obsada sędziowska tego meczu oraz statystyki przeciwnika:

Sędzia główny: Łukasz Woźny
Asystent nr 1: Damian Pełka
Asystent nr 2: Jakub Małecki

STATYSTYKI PRZECIWNIKA:

Zryw Kłębanowice

Klasa Okręgowa, grupa: Legnica

Sytuacja w tabeli:

MIEJSCEMECZEPKTWYGRANEREMISYPORAŻKIBRAMKI
1683 pkt10713-37

Ostatnie 5 meczów: 


Zapraszamy do kibicowania ❗

🤍💙

Dodaj komentarz