You are currently viewing OTWARCIE OFICJALNEGO SKLEPU Z AKCESORIAMI MGKS ZAMET PRZEMK├ôW ­čöąÔŁŚ

OTWARCIE OFICJALNEGO SKLEPU Z AKCESORIAMI MGKS ZAMET PRZEMK├ôW ­čöąÔŁŚ

Drodzy Kibice MGKS Zamet Przemk├│w,

Wychodz─ůc┬ánaprzeciw Waszym oczekiwaniom pragniemy zaprezentowa─ç oficjalny sklep akcesori├│w naszego klubu. Wraz z firm─ů Saller Polska zaprojektowali┼Ťmy ulubione akcesoria ka┼╝dego kibica pi┼éki no┼╝nej. Ka┼╝dy zakup asortymentu z naszego oficjalnego sklepu, wspomaga Nasz klub, wi─Öc ogromnie zach─Öcamy do skorzystania z oferty.

Przedmioty na sklepie zostan─ů sukcesywnie dodawane i aktualizowane. Istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç zam├│wienia klubowego szalika, jak i oficjalnych stroj├│w MGKS Zamet Przemk├│w, zam├│wienia tych przedmiot├│w przyjmujemy na naszym oficjalnym Fanpage na portalu Facebook.

Link do sklepu: Saller Polska | it’s all about sports┬« (saller-polska.com)

Odno┼Ťnik do naszego oficjalnego sklepu znajduje si─Ö po lewej stronie na naszej stronie internetowej.

­čĄŹ­čĺÖ