You are currently viewing OTWARCIE OFICJALNEGO SKLEPU Z AKCESORIAMI MGKS ZAMET PRZEMKÓW 🔥❗

OTWARCIE OFICJALNEGO SKLEPU Z AKCESORIAMI MGKS ZAMET PRZEMKÓW 🔥❗

Drodzy Kibice MGKS Zamet Przemków,

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom pragniemy zaprezentować oficjalny sklep akcesoriów naszego klubu. Wraz z firmą Saller Polska zaprojektowaliśmy ulubione akcesoria każdego kibica piłki nożnej. Każdy zakup asortymentu z naszego oficjalnego sklepu, wspomaga Nasz klub, więc ogromnie zachęcamy do skorzystania z oferty.

Przedmioty na sklepie zostaną sukcesywnie dodawane i aktualizowane. Istnieje możliwość zamówienia klubowego szalika, jak i oficjalnych strojów MGKS Zamet Przemków, zamówienia tych przedmiotów przyjmujemy na naszym oficjalnym Fanpage na portalu Facebook.

Link do sklepu: Saller Polska | it’s all about sports® (saller-polska.com)

Odnośnik do naszego oficjalnego sklepu znajduje się po lewej stronie na naszej stronie internetowej.

🤍💙