You are currently viewing Mecz Towarzyski

Mecz Towarzyski

SPARTA PRZEDMOŚCIE – ZAMET PRZEMKÓW

Za nami drugi mecz kontrolny rozegrany na obiektach Chrobry Głogów – boisko nr 3.Tym razem sparing-partnerem była drużyna Sparty Przedmoście pod wodzą trenera Ireneusza Przybylskiego. Trenerzy umówili się na grę 3 x 30 minut, aby można było przetestować różne warianty ustawień drużyny. Pierwsze 30 minut gry zakończyło się bezbramkowo, choć stroną przeważającą był ZAMET. Następne 30 minut gry było bardziej wyrównane, ale to ZAMET zdobył gola ze stałego fragmentu gry. Strzelcem bramki był niezawodny w takich sytuacjach Krzysztof Rośmiarek. Ostatnie 30 minut meczu kontrolnego, gra się przenosiła z jednej na druga stronę boiska i przy jednej z akcji ZAMETu – Tomasz Pilarek zakończył ją skutecznym strzałem, pokonując bramkarza SPARTY. Choć mecz kontrolny zakończył się wynikiem 2:0 dla ZAMETu, to trener Zbigniew Urbaniak miał jeszcze sporo uwag do gry swoich podopiecznych. Przed zawodnikami jeszcze 3 tygodnie ciężkiej pracy, a potem rozpoczęcie ligi i walka o utrzymanie w klasie Okręgowej. Trzymamy kciuki.