You are currently viewing NASZ ZAWODNIK POTRZEBUJE POMOCY!

NASZ ZAWODNIK POTRZEBUJE POMOCY!

ZAMET PRZEMKÓW

W 2021 roku nasz bardzo dobry kolega z zespołu Damian Sykuła odniósł jedną z najgorszych kontuzji dla piłkarza, naderwanie więzadła krzyżowego przedniego ACL. Po wielu zabiegach oraz rehabilitacjach próbował wrócić do gry w 2022 roku.

Mimo wielkich chęci i determinacji kolano Damiana “ucieka” powodując mocny ból i brak możliwości powrotu na boisko oraz normalnego funkcjonowania w życiu codziennym, gdyż zwykła jazda rowerem czy przysiad sprawia ból.

Jedyną nadzieją na 100% wyleczenie jest kosztowna operacja wraz z długą rehabilitacja. Koszt samej operacji to 12-14 tysięcy złotych (w zależności czy dodatkowo lekarz stwierdzi potrzebę zszycia łąkotki).

WIĘCEJ INFORMACJI W ODNOŚNIKU DO ZRZUTKI, GDZIE PROWADZONA JEST ZBIÓRKA POTRZEBNYCH FUNDUSZY

https://zrzutka.pl/ymu3nt?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR2QZ91_nIZNeWE47IcNpy4utXJJXbmUZy6MVtWPPT1I0NrT7rAff3nlnNI

PROWADZONA JEST TEŻ LICYTACJA KOSZULKI REPREZENTACJI POLSKI U-21 (roz.L) z autografami reprezentantów Polski U-21, znajdują się na niej podpisy m.in Nicola Zalewski, Bartosza Białka czy Kacpra Kozłowskiego. Wylicytowana kwota zostanie przekazana na zbiórkę dla naszego kolegi z drużyny Damiana Sykuły. iNFORMACJE O LICYTACJI, A TAKŻE SAMA LICYTACJA ODBYWA SIĘ NA NA NASZYM FACEBOOK FANPAGE.

ZAPRASZAMY DO OBSERWACJI, LICYTACJI I WSPARCIA NASZEGO PRZYJACIELA I ZAWODNIKA!

https://www.facebook.com/mgkszametprzemkow

Dodaj komentarz