You are currently viewing Podsumowanie sportowe Świątecznych weekendów w naszym klubie!

Podsumowanie sportowe Świątecznych weekendów w naszym klubie!

ZAMET PRZEMKÓW

jeżeli chodzi i bilans meczy, to mamy zwycięstwo i przegraną

GoldenGranit Czarni Rokitki 1-0 MGKS Zamet Przemków

MGKS Zamet Przemków 3 – 1 KS Konfeks Legnica

BRAMKI DLA NAS STRZELALI:

⚽️ – Tomek Pilarek
⚽️ – Jakub Sienkiewicz
⚽️ – Fabian Sawicki

Obecnie w tabeli zajmujemy 10 miejsce mając 28 punktów, więc na spokojnie zaczynamy myśleć o przyszłym sezonie, bo w tym nie mamy już szans na zostanie liderem w tabeli. Niemniej czekają nas mecze z czołówką tabeli, więc walczymy do końca i szykujemy się do bardzo ciekawych starć z Iskrą kochlice i na zakończenie sezonu domowe spotkanie z orla Wąsosz. Dlatego kibice pilnujcie terminarza i bądźcie z nami !!!

Powoli kończymy Świętować najważniejsze święta w ciągu roku liturgicznego, bo w naszym mieście żyją w zgodzie katolicy różnych wyznań- rzymskokatolickiego, grekokatolickiego i prawosławnego, ale łączy nas i będzie łączyć tradycja wielkiej przyjaźni i najlepszy klub w mieście. dlatego cieszymy się, że jako klub łączymy i jednoczyMY naszą lokalną społeczność

z INNYCH DOBRYch WIADOMOŚCI, TO ZAKOŃCZYŁA SIĘ LICYTACJA KOSZULKA REPREZENTACJI POLSKI U-21, KTÓRĄ WYGRAŁ Marek mazurek i przekazał dalej na licytację i zbiórkę dla kubusia skoczylasa.

Mamy też do wylicytowania meczową koszulkę (roz. M) zawodnika R.Karmelita wraz z podpisami zawodników zespołu KS Górnik Polkowice. Kwota jaka zostanie zebrana, zostanie przekazana na dalsze leczenia naszego zawodnika Damiana.


Licytacja będzie trwała do 30.04.2022

Bardzo dziękujemy KS Górnik Polkowice oraz osobom zaangażowanym w zorganizowanie koszulki

❤️⚽🤍💙

Wszelkie najważniejsze info oczywiście na naszym fanpage

https://www.facebook.com/mgkszametprzemkow

NASI PARTNERZY

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GRZEGORZ ŻMIJOWSKI
GMINA PRZEMKÓW

Dodaj komentarz