RUNDA WIOSENNA

Kolejka 20 – 2-3 kwietnia
Zryw KłębanowiceCzarni Rokitki
Płomień RadwaniceKonfeks Legnica
Górnik LubinZamet Przemków
Orkan SzczedrzykowiceIskra Kochlice
Błękitni KoskowiceSokół Jerzmanowa
LZS BuczynaPrzyszłość Prusice
Zawisza SerbyKS Legnickie Pole
Orla WąsoszGwardia Białołęka
Kolejka 21 – 9-10 kwietnia
Orla WąsoszZryw Kłębanowice
Gwardia BiałołękaZawisza Serby
KS Legnickie PoleLZS Buczyna
Przyszłość PrusiceBłękitni Koskowice
Sokół JerzmanowaOrkan Szczedrzykowice
Iskra KochliceGórnik Lubin
Zamet PrzemkówPłomień Radwanice
Konfeks LegnicaCzarni Rokitki
Kolejka 22 – 16 kwietnia
Zryw KłębanowiceKonfeks Legnica
Czarni RokitkiZamet Przemków
Płomień RadwaniceIskra Kochlice
Górnik LubinSokół Jerzmanowa
Orkan SzczedrzykowicePrzyszłość Prusice
Błękitni KoskowiceKS Legnickie Pole
LZS BuczynaGwardia Białołęka
Zawisza SerbyOrla Wąsosz
Kolejka 23 – 23-24 kwietnia
Zawisza SerbyZryw Kłębanowice
Orla WąsoszLZS Buczyna
Gwardia BiałołękaBłękitni Koskowice
KS Legnickie PoleOrkan Szczedrzykowice
Przyszłość PrusiceGórnik Lubin
Sokół JerzmanowaPłomień Radwanice
Iskra KochliceCzarni Rokitki
Zamet PrzemkówKonfeks Legnica
Kolejka 24 – 30 kwietnia-1 maja
Zryw KłębanowiceZamet Przemków
Konfeks LegnicaIskra Kochlice
Czarni RokitkiSokół Jerzmanowa
Płomień RadwanicePrzyszłość Prusice
Górnik LubinKS Legnickie Pole
Orkan SzczedrzykowiceGwardia Białołęka
Błękitni KoskowiceOrla Wąsosz
LZS BuczynaZawisza Serby
Kolejka 25 – 7-8 maja
LZS BuczynaZryw Kłębanowice
Zawisza SerbyBłękitni Koskowice
Orla WąsoszOrkan Szczedrzykowice
Gwardia BiałołękaGórnik Lubin
KS Legnickie PolePłomień Radwanice
Przyszłość PrusiceCzarni Rokitki
Sokół JerzmanowaKonfeks Legnica
Iskra KochliceZamet Przemków
Kolejka 26 – 14-15 maja
Gwardia BiałołękaPłomień Radwanice
Zryw KłębanowiceIskra Kochlice
Zamet PrzemkówSokół Jerzmanowa
Konfeks LegnicaPrzyszłość Prusice
Czarni RokitkiKS Legnickie Pole
Górnik LubinOrla Wąsosz
Orkan SzczedrzykowiceZawisza Serby
Błękitni KoskowiceLZS Buczyna
Kolejka 27 – 21-22 maja
Błękitni KoskowiceZryw Kłębanowice
LZS BuczynaOrkan Szczedrzykowice
Zawisza SerbyGórnik Lubin
Orla WąsoszPłomień Radwanice
Gwardia BiałołękaCzarni Rokitki
KS Legnickie PoleKonfeks Legnica
Przyszłość PrusiceZamet Przemków
Sokół JerzmanowaIskra Kochlice
Kolejka 28 – 28-29 maja
Zryw KłębanowiceSokół Jerzmanowa
Iskra KochlicePrzyszłość Prusice
Zamet PrzemkówKS Legnickie Pole
Konfeks LegnicaGwardia Białołęka
Czarni RokitkiOrla Wąsosz
Płomień RadwaniceZawisza Serby
Górnik LubinLZS Buczyna
Orkan SzczedrzykowiceBłękitni Koskowice
Kolejka 29 – 4-5 czerwca
Orkan SzczedrzykowiceZryw Kłębanowice
Błękitni KoskowiceGórnik Lubin
LZS BuczynaPłomień Radwanice
Zawisza SerbyCzarni Rokitki
Orla WąsoszKonfeks Legnica
Gwardia BiałołękaZamet Przemków
KS Legnickie PoleIskra Kochlice
Przyszłość PrusiceSokół Jerzmanowa
Kolejka 30 – 11-12 czerwca
Zryw KłębanowicePrzyszłość Prusice
Sokół JerzmanowaKS Legnickie Pole
Iskra KochliceGwardia Białołęka
Zamet PrzemkówOrla Wąsosz
Konfeks LegnicaZawisza Serby
Czarni RokitkiLZS Buczyna
Płomień RadwaniceBłękitni Koskowice
Górnik LubinOrkan Szczedrzykowice